декабря, 2013

Конкурс-2014 «Мій ПЛАКАТ з БДР».

Запрошуємо Вас стати учасниками нового конкурсу 2014 року – «Мій ПЛАКАТ з БДР».
До вашої уваги надаємо 12 плакатів- зразків від Госавтоінспекції Республіки Білорусь на тему БДР. Ви можете скористатись будь-яким з цих прикладів або самостійно обрати для свого плакату тему з БДР для всіх учасників дорожнього руху в Україні.
13 переможців, визнаних суспільством – отримують приз …

Читать

Конкурс 2013

ЗАПРОШУЄМО ВАС стати активними учасниками різних конкурсів з нагоди третьої річниці започаткованої в Україні програми Асамблеї ООН «Десятиліття дій безпеки дорожнього руху (2011-2020)»
Всі разом об’єднавшись створимо умови, щоб учні всіх шкіл у районах та містах України отримали рівні можливості втілювати в життя свої теоретичні знання з Правил дорожнього руху в кабінеті «Практикум – з безпеки …

Читать

Наші досягнення

Співпраця з Українським спецдиспансером радіаційного захисту населення розпочалася (УСДРЗН) на початку січня 2006 року та продовжувалась до серпня-місяця 2008 року.

За цей час, дякуючи тільки небайдужому ставленню директорів шкіл разом з їх педагогічними колективами, керівників разом з працівниками держустанов, підприємств, депутатів рад, підтримці та їх участі у передплаті газети «Чорнобильський дзвін», вдалося реалізувати декілька благодійних програм …

Читать

Доповідь про стан безпеки дорожнього руху у світі 2013

Завантажити Доповідь про стан безпеки дорожнього руху у світі 2013 у форматі PDF

Читать